Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Mutsy

Mutsy to holenderski producent wózków dziecięcych, który istnieje na rynku już od 1937 roku. Wtedy powstał pierwszy wózek ich autorstwa – co rozpoczęło długą historię przedsiębiorstwa. Dzisiaj firma kojarzy się z wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością, która ułatwia rodzicom opiekę na dzieckiem. Wzrost popularności holenderskiej marki w naszym kraju łączy się przede wszystkim z korzystną relacją jakości do ceny, oferowaną przez Mutsy

Wózki spacerowe holenderskiego producenta

Wózki spacerowe Mutsy takie jak Nexo, odznaczają się łatwością obsługi. Intuicyjne umieszczenie przycisków oraz prostota całej konstrukcji sprawiają, że rodzice bez trudu poradzą sobie z każdym aspektem opieki nad dzieckiem. Warto wspomnieć o wygodnym siedzisku. Jego celem jest zapewnienie maluchowi komfortu oraz bezpieczeństwa. Regulowany podnóżek i odchylane oparcie pozwala dopasować wózek do unikalnych proporcji dziecka, co zwiększa przyjemność płynącą z każdego spaceru. 

Bezpieczeństwo w produktach Mutsy

By produkty Mutsy były bezpieczne, wyposażono je w pasy bezpieczeństwa, pałąk oraz centralny hamulec. Pięciopunktowa uprząż wraz z pałąkiem uniemożliwiają wypadnięcie dziecka z siedziska, a hamulec umieszczony w dolnej części stelaża gwarantuje rodzicom całkowitą kontrolę nad ruchem wózka. Co więcej, przedsiębiorstwo popisało się innowacyjnością, umieszczając w siedzisku wózka przedłużaną budkę z filtrem UV. Ma ona działanie przeciwsłoneczne, chroniąc dziecko przed nadmiernym nasłonecznieniem.

System składania i ułatwienia w opiece nad dzieckiem

Nexo składa się do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu rozwiązanie od Mutsy bez trudu zmieścisz w bagażniku auta czy przechowasz w mieszkaniu. Holenderski producent umieścił w swoich wózkach także bezobsługowe koła, niewymagające pompowania. W połączeniu z systemami amortyzacji daje to pewność, że wózki tej marki sprawdzą się w trudnych warunkach. 

Przekonaj się o możliwościach holenderskiego producenta wózków dziecięcych Mutsy i zapewnij swojemu dziecku wygodne i bezpieczne spacery każdego dnia.