Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Promocja!
Promocja!
Promocja!
429,00 537,00 
Promocja!
Brak w magazynie
Promocja!
Brak w magazynie
459,00 
749,00 
Brak w magazynie
1 658,00 1 924,00 
1 188,00 1 306,00 
Brak w magazynie
629,00 669,00 
Brak w magazynie
789,00 829,00 
359,00 369,00 

Łóżeczka Klupś

Łóżeczka Klupś to sztandarowy produkt polskiego producenta. Wykonane z wysokiej jakości pierwszogatunkowego drewna sosnowego oraz płyty MDF, gwarantują trwałość na lata. Dostępne w najpopularniejszych wymiarach 120×60 cm oraz 140×70 cm sprawią, że bez trudu dopasujesz je do aktualnych potrzeb Twojego dziecka. Ponadto, łóżeczka polskiego producenta odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Niektóre z modeli mają dodatkowe funkcje, takie jak zintegrowana szuflada, barierka ochronna czy kołyska. Co więcej, liczne opcje kolorystyczne i designerskie pomogą Ci dopasować łóżeczko do wystroju każdego wnętrza. 

Długowieczne meble na lata

Łóżeczka Klupś posłużą Wam przez długie lata – nie tylko zagwarantują spokojny sen pierwszemu dziecku, ale także kolejnym pociechom. Wykonano je z wytrzymałych materiałów, projektanci wzięli pod uwagę czynniki, na które narażone są meble. Polakierowano je wodnymi farbami eko, które są bezpiecznie zarówno dla środowiska, jak i małych śpiochów. Dodatkowo, dzięki opcji regulacji dna łóżeczka, dopasowuje się ono do potrzeb rosnącego dziecka. Najwyższe ustawienie jest odpowiednie dla najmłodszych śpiochów, ponieważ nie potrafią one jeszcze samodzielnie siedzieć. Średnie ustawienie to dobry pomysł, gdy maluch ma już pół roczku, a najniższe doskonale sprawdzi się dla starszych, już samodzielnie chodzących dzieci. 

Łóżeczka Klupś – funkcjonalność

Szuflady dostępne w niektórych łóżeczkach Klupś to dodatkowe miejsce na pościel, zabawki i akcesoria niezbędne do opieki nad dzieckiem. Rozwiązania takie jak Klupś Luna i Klupś Henry z szufladą i funkcją kołysania mają zintegrowaną kołyskę, dzięki której maluszek dużo szybciej zaśnie. Ponadto, opcja wyciąganych szczebelków w niektórych propozycjach od polskiego producenta umożliwia dziecku samodzielne opuszczanie łóżeczka, co pomaga w rozwoju samodzielności.

Design i dbałość o jakość

Dodatkowo, łóżeczka Klupś odznaczają się także szczególnym przywiązaniem do wzornictwa – wśród produktów tego producenta znajdziesz zarówno takie, które przeznaczone są stricte do pokoju dziecięcego, jak i bardziej uniwersalne rozwiązania, pasujące do salonu czy pokoju nastolatka. Przekonaj się o możliwościach łóżeczek Klupś i wybierz najlepsze rozwiązanie w danym przedziale cenowym.