Wyświetlanie jednego wyniku

Brak w magazynie
396,00 426,00 

Krzesełka Klupś

Krzesełka Klupś to rozwiązania od polskiej marki, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ten stan rzeczy producent zawdzięcza przywiązaniu do tradycji oraz szczególnej trosce o wysokie standardy wykonania. Pierwszogatunkowe drewno sosnowe oraz płyta MDF to jakościowe półprodukty, które odznaczają się długotrwałością, dzięki czemu wspólne rodzinne posiłki wraz z firmą Klupś przebiegną spokojnie i przyjemnie. Polski producent ma w swojej ofercie takie rozwiązania jak Joy oraz Lily, które nie tylko ułatwią karmienie dziecka, ale także nauczą je samodzielności. 

Krzesełka do karmienia proste w obsłudze

Krzesełka do karmienia Klupś są proste w złożeniu, a dzięki dołączonym śrubom oraz kluczowi, cały proces przebiegnie szybko i przyjemnie. Ponadto, Klupś Lily to rozwiązanie wielofunkcyjne, posiadające dwa elementy – siedzisko oraz stolik. Gdy ustawisz je jedno na drugim, posłuży jako wygodne krzesełko do karmienia. Gdy maluszek już podrośnie, można rozdzielić elementy, by stworzyć zestaw do samodzielnych posiłków. Klupś Joy to stolik i dwa krzesełka, które sprawdzą się jako przestrzeń dziecięcego posiłku oraz zabawy.

Wysokiej jakości materiały krzesełek Klupś

Krzesełka Klupś mają opcje regulacji, które pozwalają komfortowo dopasować je do rosnącego ciała dziecka. Dzięki dbałości producenta krzesło pokryto farbami wodnymi, które są hipoalergiczne i bezpieczne dla małych łakomczuchów. Ponadto, oparcie krzesełka Klupś obito ceratą, dzięki czemu czyszczenie mebla przebiegnie błyskawicznie – wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką. Oparcie i blat wykonano z płyty MDF, a wszystkie pozostałe elementy z pierwszogatunkowego drewna sosnowego, które pochodzi z polskich lasów. To sprawia, że produkty Klupś zagwarantują Twojej rodzinie lata owocnej współpracy. 

Przekonaj się o możliwościach krzesełek Klupś i zapewnij swojemu dziecku wygodę posiłku i zabawy. Zdecyduj się na sprawdzone rozwiązania, które pomogą Wam w codziennej opiece nad dzieckiem.