Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

1 349,00 
1 299,00 
999,00 
899,00 

Wózki dziecięce Joie

Wózki dziecięce Joie to gwarancja zwiększonej funkcjonalności. W dzisiejszym świecie liczymy na to, że każdy zakupiony produkt zaspokoi więcej potrzeb i spełni więcej funkcji niż to było kiedyś. Eksperci Joie doskonale rozumieją zwiększone wymagania rodziców XIX wieku, dlatego szczególny nacisk kładą na wielofunkcyjność wózków, które sygnują własnym logo. Produkty tej brytyjskiej marki charakteryzują się także kompatybilnością – nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować na stelażu wielofunkcyjnego wózka fotelik Joie, tworząc wygodny system podróżny.

Wózki spacerowe Joie – zwinne i lekkie

Spacerówki Joie cechuje lekka waga. Pozwala to prowadzić wózek jedną ręką, pomaga w procesie składania oraz przenoszenia wózka, zwiększa tym samym Twoją wygodę na spacerach z pociechą. Joie Litetrax odznacza się amortyzacją na przednie i tylne koła, dzięki czemu sprawdzi się nawet na trudnym terenie, wytłumiając wszystkie wstrząsy, co pozytywnie wpływa na komfort siedzącego w wózku dziecka. Joie Brisk to rozwiązanie służące małemu pasażerowi już od pierwszych dni życia za sprawą systemu rozkładania, który zapewnia pozycję leżącą. Pasy bezpieczeństwa i barierka ochronna gwarantują, że nawet ruchliwy bobas będzie bezpieczny. Rozwiązania stosowane w spacerówkach Joie spełniają wszystkie spacerowe potrzeby, a lekkość, z którą prowadzą się wózki, zapewni wiele przyjemnych spacerów Tobie i Twojemu dziecku.

Wózki wielofunkcyjne Joie – 2w1 i 3w1

Za sprawą gondoli Ramble XL zamienisz wózki, Litetrax 4 i Mytrax w zestawy wielofunkcyjne. Za pomocą adapterów zamontujesz gondolę dla noworodka na miejscu spacerowego siedziska, które z kolei przyda się, gdy dziecko już podrośnie. To wszystko w wielu estetycznych opcjach kolorystycznych, by dopasować elementy do siebie według Twojego gustu. Fotelików samochodowych Joie możesz użyć w roli nosidełek, które potem zamontujesz na stelażu wózka – co ułatwia przewożenie dziecka z auta na krótsze odległości. Leżąca w wygodnym foteliku pociecha nie obudzi się, gdy wymontujesz nosidełko z samochodu a za sprawą doskonałej amortyzacji w spacerówkach Joie, nic nie zmąci snu Twojego malucha także podczas jazdy nawet po kostce brukowej czy leśnej ścieżce.

Wózki Joie – atrakcyjny wybór dla aktywnych

Stworzenie własnego systemu podróży dla dziecka z marką Joie jest bardzo proste. Dla szczególnie wymagających i aktywnych rodziców specjaliści Joie opracowali trójkołowy wózek Crosster, przeznaczony na trudne warunki. System składania jedną ręką i aerodynamiczna, lekka konstrukcja sprawia, że jest to idealny wybór dla ludzi uwielbiających sport i rekreację. Z racji na dobrą amortyzację i brak skrętnych kół może posłużyć nawet do biegania wraz z dzieckiem. Wspólne treningi budują więź między rodzicem a pociechą, budują tym samym odpowiednie wzorce.

Przekonaj się sam o zaletach wózków Joie!

Brytyjska marka Joie zaprojektowała szeroki wachlarz rozwiązań dla każdego. Wybierz spośród dostępnych modeli ten, który zaspokoi Twoje potrzeby i posłuży Twojemu dziecku podczas rodzinnych przejażdżek.