Nie znaleziono produktów, których szukasz.

GB

GB to producent wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych, których wysoka funkcjonalność i intrygujące wzornictwo wynikają ze współpracy azjatyckiej i europejskiej szkoły designu. GB powstało w wyniku porozumienia między założycielem Cybex – Martinem Posem i twórcą Goodbaby – Zhenghuanem Songiem. Połączenie wiedzy i kreatywności dwóch tak światłych umysłów zaowocowało całym szeregiem produktów, które cieszą swoją niezawodnością liczne rodziny na całym świecie. 

GB Platinum – wyjątkowy design

GB ma dwie linie produktowe, Platinum oraz Gold. Ta pierwsza to szczyt możliwości producenta, łącząca w sobie designerską kreatywność oraz techniczną doskonałość. Nawiązując do modowych trendów i sztuki nowoczesnej, opierając się na lekkich, wytrzymałych materiałach, twórcy zaprojektowali szereg wyjątkowo atrakcyjnych produktów. Zdaniem projektantów, linia GB Platinum nie ma wpisywać się w gust mainstreamowego odbiorcy, a być czymś więcej – lapidarną formą ekspresji, która przez minimalizm wyraża indywidualność. 

GB Gold – bezpieczeństwo i minimalizm

GB Gold to z kolei mniej ekskluzywna, budżetowa linia produktowa, także skoncentrowana na minimalizmie oraz wysokich standardach wzornictwa. Projektanci tych rozwiązań przyłożyli szczególną wagę do łatwości obsługi oraz ułatwień w aspekcie montażu. Foteliki marki korzystają z systemu Isofix. Według badań podnosi on poziom bezpieczeństwa oraz pewność korzystania z fotelika. Dodatkowo, by zapewnić dzieciom szczególnie wysoką ochronę, twórcy zdecydowali się wprowadzić systemy L.S.P. – teleskopowe elementy chroniące przed konsekwencjami zderzeń bocznych. Dodatkowo, GB umieszcza w swoich produktach regulację wysokości zagłówka, która pozwala rodzicom dopasować fotelik do potrzeb małego pasażera. Warto wspomnieć także o budce przeciwsłonecznej w rozmiarze XXL – chroniącej przed słońcem i promieniowaniem UV

Wzornictwo

Taki zestaw funkcji gwarantuje, że korzystanie z produktów marki jest nie tylko bezpiecznym, ale także wygodnym doświadczeniem, zarówno dla dziecka, jak i dla jego opiekunów. Ponadto, GB to w dużej mierze niezwykle dopracowany design. Liczne opcje kolorystyczne do wyboru pozwalają dopasować produkty nie tylko do wnętrza auta, ale także do Twojego gustu. Projekty producenta to małe dzieła sztuki, zaprojektowane z pietyzmem oraz artystyczną starannością. 

Sprawdź ich możliwości!

Przekonaj się o możliwościach producenta linii Platinum oraz Gold i zapewnij swojemu dziecku wygodne i bezpieczne podróże – czy to autem, czy w wózku dziecięcym. Szczególne przywiązanie do kwestii estetycznych to coś, co charakteryzuje opisywaną markę, dlatego możesz mieć pewność, że spośród szerokiej gamy produktów znajdziesz coś, co wpisze się także w Twój gust. Gwarancja ochrony w każdym momencie korzystania z produktów pozwala na spokojną podróż także Tobie – opiekunowi małego podróżnika. Zadbaj o jego dobro wraz z GB!