Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Evomove

Evomove to marka produkująca i sprzedająca popularne na całym świecie krzesełko Nomi. Pochodzi z Danii i to właśnie przywiązanie do skandynawskiego designu pomogło zaprojektować tak intrygujący swym wyglądem i funkcjonalnością mebel dziecięcy. Krzesełko zaprojektował Peter Opsvik, norweski pionier, który jest autorem licznych projektów, takich jak Tripp Trapp czy Capisco. Nomi to jego kolejny udany eksperyment, gwarantujący niemowlętom, dzieciom i nastolatkom wygodę podczas spoczynku. Opsvik napisał nawet książkę o ludzkich nawykach podczas siedzenia i to w oparciu o wnioski z niej płynące tworzy swoje projekty. Uważa, że maluchy potrzebują stabilności i twardego siedziska, a ich rodzice wolą siedziska, które pozwalają na częstą zmianę pozycji.

Wielofunkcyjne i wytrzymałe mebelki

Evomove, wykorzystując doświadczenie projektanta, zdecydowało się na produkcję i sprzedaż tego rozwiązania. Krzesełko błyskawicznie zdobyło serca rodziców, gdyż gwarantuje wielofunkcyjność oraz wytrzymałość, co sprawia, że jest to zakup na lata. By być przydatne przez aż tak długi czas, musi mieć wbudowane mechanizmy regulacji. W przypadku rozwiązania od duńskiego producenta, regulacja siedziska i podnóżka przebiega w sposób bezstopniowy. Odpowiada za to prowadnica umieszczona w trzonie krzesełka oraz gałki zaciskowe. Producent dba o dopasowanie swojego produktu do potrzeb Twojego dziecka i pomaga Ci zrobić to szybko i sprawnie

Akcesoria od Evomove

Warto pamiętać także, że Nomi ma szeroką gamę akcesoriów. To umożliwia dostosowanie warunków panujących w siedzisku do aktualnych wymagań i potrzeb maluszków. Dlatego właśnie produkt Evomove może posłużyć także jako leżaczek w pierwszej fazie życia dziecka. Dzięki wykorzystaniu materacyka i Baby Base – skorupy, zapewnisz odpowiednie warunki już nawet noworodkom. Z kolei kupując tackę przemienisz Nomi w krzesełko do karmienia, co jeszcze bardziej poszerzy wachlarz jego funkcji. 

Nagrodzone i docenione przez liczne organizacje

Evomove Nomi nie wymaga żadnych narzędzi do regulacji. To ułatwia rodzicom cały proces i sprawia, że mogą szybko reagować na błyskawiczne zmiany zachodzące w proporcjach dziecka w trakcie dorastania. Dodatkowo, by zadbać o bezpieczeństwo dziecka, Evomove zastosowało w swoim krzesełku chroniące maluszka rozwiązania. Brak niebezpiecznych chemikaliów użytych do produkcji oraz niezwykle ergonomiczny projekt to uzasadnienia nagrody Best in test duńskiej Rady Konsumentów TÆNK. Ponadto, Evomove Nomi zostało nagrodzone przez niemieckie i austriackie organizacje konsumenckie Stiftung Warentest

Sprawdź Evomove

Przekonaj się o możliwościach duńskiego producenta Evomove i przyjrzyj rozwiązaniom, które pomogły wyprodukować tak powszechnie ceniony produkt. Nieistotne czy Twoje dziecko dopiero się urodziło, czy powoli wkracza w wiek nastoletni – Nomi to produkt, który dopasuje się do jego wymagań. Wygoda i bezpieczeństwo to główne założenia marki, dzięki czemu każdy z produktów z logiem Evomove zasługuje na uwagę nowoczesnej rodziny.