Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Coletto

Coletto to polski producent wózków oraz fotelików dziecięcych. Firma założona w 2007 roku przez cały czas swojego istnienia szuka innowacyjnych rozwiązań, które gwarantują jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo maluchom. Przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z licznymi fabrykami na całym świecie by nie tylko usprawnić swoją produkcję, ale także być na czasie z branżowymi nowinkami. Polskie wózki to drugie najpopularniejsze rozwiązania na świecie – spełniają także wszystkie europejskie standardy jakości (m.in. EN 1888) i gwarantują bezpieczny i spokojny spacer. Podobnie z rozwiązaniami od Coletto, które cieszą się renomą nie tylko wśród polskich rodzin.

Rozbudowane fabryki i dbałość o normy jakościowe

Rozbudowany zakład produkcyjny polskiego przedsiębiorstwa ma na celu zaspokoić potrzeby rynkowe. Zwiększenie produkcji jednak idzie w parze z utrzymaniem wysokiej jakości produktu. Coletto szczyci się zastosowaniem sprawdzonych systemów organizacji pracy, co ma zagwarantować jeszcze lepsze wyniki. Przy projektowaniu swoich rozwiązań polski producent za cel stawia sobie takie wartości jak ułatwienie opieki nad dzieckiem, intuicyjność obsługi oraz zgodność z najnowszymi trendami w branży. Dla Coletto liczy się także sprostanie wymogom bezpieczeństwa, co szczególnie ważne w kwestii fotelików samochodowych, których głównym założeniem jest właśnie zapewnianie ochrony dzieciom. 

Design w produktach Coletto

Coletto odznacza się szczególną dbałością o design swoich produktów. W 2008 roku zaprezentowano wózek Austin, który charakteryzował się innowacyjnym i prekursorskim podejściem do projektowania artykułów dziecięcych. Rozwiązanie z oddzielną spacerówką przyjęło się na rynku i do dziś święci triumfy w branży. Co więcej, w 2009 roku polskie przedsiębiorstwo zaprojektowało model zwany Matteo. Zarówno gondolę i spacerówkę można było ustawić przodem i tyłem do kierunku jazdy bez wypinana z konstrukcji. To również przyjęło się na rynku i do dziś powstają rozwiązania o podobnej konstrukcji. W naszym katalogu mamy spacerówkę biegową Coletto Joggy, która odznacza się doskonałym prowadzeniem, mobilnością, zwrotnością i niską wagą. 

Renomowany producent

Coletto to niezwykle polecany i renomowany producent, który już od ponad dekady działa w branży. Doświadczenie, innowacyjność i kreatywność to istotne elementy filozofii polskiego producenta, pozwalające tworzyć rozwiązania doskonale wpisujące się w zestaw potrzeb nowoczesnego rodzica. Prostota obsługi idąca ramię w ramię z wysokim stopniem technicznego zaawansowania to cechy rozpoznawcze polskiej marki. 

Przekonaj się o możliwościach produktów Coletto i zapewnij dziecku wygodę i bezpieczeństwo – zarówno podczas codziennych spacerów, jak i rodzinnych tras samochodem. Zaufaj ekspertom z doświadczeniem, którzy potwierdzili już swoją innowacyjność!