Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Promocja!
1 189,00 1 477,00 

Foteliki samochodowe BeSafe

Foteliki samochodowe BeSafe mają jeden cel. Filozofią tej norweskiej marki jest zminimalizowanie liczby urazów wśród dzieci podczas nieszczęśliwych wydarzeń na drodze. Swoją misję BeSafe realizuje już od ponad 60 lat, co i raz zwiększając bezpieczeństwo swoich produktów i wpływają tym samym na całą branżę za sprawą kreatywnych rozwiązań. Pierwszy fotelik BeSafe powstał w 1963 roku – tak długi czas na rynku gwarantuje, że specjaliści BeSafe znają się na rzeczy.

Foteliki BeSafe – dla niemowlaków, maluchów i starszych dzieci

Wśród produktów BeSafe szybko znajdziesz te odpowiednie dla wieku i wagi Twojego dziecka. Eksperci norweskiej firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest bezpieczeństwo małego pasażera – dlatego zalecają jazdę tyłem aż do 4. roku życia. Dla najmłodszych dzieci przygotowali foteliki BeSafe o charakterystycznych cechach, dzięki którym zapewniają najwyższe poziomy ochrony maleństwa.

Na szczególną uwagę w kategorii wagowej do 18 kg zasługują modele BeSafe iZi Twist i iZi Turn – oba mocowane przy pomocy wygodnego systemu ISOFIX.  Innowacje takie jak BeSafe Baby Shell czy Dynamic Force Absorber zwiększają bezpieczeństwo malucha, a Newborn Hugger zapewnia wygodę już nawet noworodkowi.

Kreatywne rozwiązania w fotelikach samochodowych BeSafe przeznaczonych dla starszych dzieci

Foteliki BeSafe dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat możesz zamontować w swoim aucie przodem lub tyłem, w zależności od preferencji. Norweska marka zadbała o bezpieczny i łatwy montaż, więc zmiana ustawienia siedziska, gdy dziecko już podrośnie, nie będzie stanowiła problemu. BeSafe iZi Combi pozwala na montaż w obu kierunkach, gwarantuje też szczególne dopasowanie do zmiennych proporcji rozwijającej się pociechy – dzięki regulacji pozycji i wysokości zagłówka zapewnisz dziecku podróż tak wygodną, że nie będzie chciało wysiadać z auta.

Foteliki dla starszaków – BeSafe dla dzieci do 12 roku życia

Foteliki BeSafe przeznaczone dla starszych dzieci muszą odpowiedzieć na nowe potrzeby rozwijającego się młodego człowieka. Producent zadbał o wygodę Twojej pociechy przede wszystkim implementując w fotelikach systemy regulacji zagłówka – to sprawia, że siedzisko „rośnie wraz z dzieckiem” oraz zapewnia niezbędny komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo przy zderzeniach czołowych. Regulowane oparcie pozwala na drzemki w czasie podróży, a autorski pomysł – innowacyjna poduszka Pad+ chroni klatkę piersiową malucha przed nadmiernym uciskiem.

Z BeSafe Twoje dziecko jest bezpieczne!

Foteliki BeSafe to sprawdzone rozwiązanie dla rodziców, którzy cenią sobie przede wszystkim bezpieczeństwo swojego dziecka. Norweska marka wygrywa swoje kategorie w testach ADAC i zdobywa wysokie oceny w szwedzkim teście Plus. Ponadto BeSafe dba o komfort małego pasażera w szczególny sposób – zapewniając mu wygodną pozycję bez względu na długość Waszej podróży. Poznaj możliwości fotelików BeSafe, które znajdziesz w naszym katalogu i wybierz ten, który zagwarantuje Twojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo w trasie.